Montaż Gafka

„GAFKA DRZWI” specjalizuje się w montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych różnego typu. Realizujemy zlecenia klientów prywatnych jak i inwestycyjnych czy instytucjonalnych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży oferujemy najwyższą jakość usług potwierdzoną certyfikatami partnerów firmy. Ich zaufanie jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też nie możemy go zawieść.

Najważniejszy jest jednak klient i jego oczekiwania.

W trosce o zadowolenie klientów z ogromną wnikliwością analizujemy indywidualne potrzeby każdego odbiorcy naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Doradzamy również w zakresie wyboru metod montażu, odpowiadającym przepisom prawa. W szczególności w przypadku montażu w budynkach użyteczności publicznej, gdzie niezwykle istotne jest bezpieczeństwo użytkowników.

Co wykonujemy?

Specjalizujemy się zarówno w montażu standardowym jak i specjalistycznym (ognioodpornym, antywłamaniowym itp.). Nietypowe zlecenia są u nas na porządku dziennym, dlatego też na oferowane przez nas usługi dajemy 5 lat gwarancji.

Najwyższą jakość gwarantuje zastosowanie najlepszych materiałów do montażu drzwi. Stosujemy  między innymi takie rozwiązania jak: profesjonalne rozpórki i ściski niemieckiej firmy Bessey, która od ponad 120 lat jest liderem w ulepszaniu i profilowaniu stali ; a także najwyższej jakości pianki firmy Fischer, która w ciągu pięćdziesięciu lat dostarczyła na rynek ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań inżynieryjnych.

Jeżeli szukasz ekipy montażowej charakteryzującej się nie tylko profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, ale i najwyższą jakością zarówno usług jak i materiałów używanych  do pracy, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Masz wysokie wymagania? To świetnie! My proponujemy nasze rozwiązania!