Salon Gafka Rumia

Gafka Salon Rumia

ul. Kosynierów 80C lok 22, tel. 692 902 519

Salon z pasją!

Salon drzwi i podłóg w Redzie to naturalna konsekwencja wielu lat obecności na rynku. Nasze ekipy od 2009 roku z powodzeniem montują drzwi w Trójmieście i Małym Trójmieście Kaszubskim. Praca w branży stała się pasją, czego konsekwencją jest stacjonarny salon oferujący szeroki wachlarz drzwi i podłóg.

Drzwi na lata

W salonie oferujemy drzwi sprawdzonych producentów, a duża ekspozycja pozwala na własne oczy przekonać się o designie wielu z nich. Zakup drzwi jest wyborem na lata, dlatego nasza obsługa to zespół profesjonalistów, których zadaniem jest pomoc w znalezieniu najbardziej optymalnych rozwiązań.

Zaskakujące podłogi

Wygodnym rozwiązaniem jest wybór podłogi do drzwi, tak jeśli chodzi o ich kolor, jak i fakturę. Całość przez długi czas powinna stanowić spójną harmonię. Dlatego też w salonie prezentujemy tradycyjne i nowoczesne panele podłogowe, mając na uwadze różnorodne gusta i preferencje naszych Klientów.

Bramy garażowe

W naszych salonach dbamy o kompleksową obsługę Klienta, dlatego w ofercie posiadamy również bramy garażowe. Zdecydowaliśmy się na Wiśniowskiego, ponieważ jest to producent godny zaufania, którego produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością i zaskakującymi rozwiązaniami technologicznymi.

Rolety dla każdego

W każdym mieszkaniu ważne jest wygodne regulowanie poziomu nasłonecznienia, a jednym z najpopularniejszych rozwiązań są rolety. W naszych salonach można kupić tradycyjne rolety materiałowe, „Dzień i Noc” a także żaluzje drewniane oraz plisy.

Designerskie klamki

Klamka to ważny element wykończenia wnętrz, który zdobi i nadaje charakteru. Posiadamy wiele wzorów klamek klasycznych, ale też nietuzinkowych, zaskakujących po prostu designerskich.

Różnorodne listwy

Listwy to ważne wykończenie podłogi, które elegancko zdobi wnętrze. Współpracujemy z wieloma producentami, których specjalizacją są listwy przypodłogowe. Dzięki temu w naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednie dla siebie parametry tak pod względem wyglądu, jak i detali technicznych.

Nowa lokalizacja – jesteśmy jeszcze bliżej Ciebie.

Bezpłatny parking i szeroka oferta topowych producentów to tylko część atutów naszego salonu.

Fachowe doradztwo – nasz zespół posiada doświadczenie w branży i kompleksową wiedzę.